Moje doświadczenia z kupowaniem okularów Toma Forda

Ostatnio zaczęłam zajmować się makijażem i szczerze mówiąc, nie była to najłatwiejsza decyzja. Po obejrzeniu tak wielu filmów i blogów na YouTube, wiedziałam, że bycie makijażystką to coś, do czego chcę dążyć. Jasne, może się to wydawać onieśmielającym zadaniem, ale kiedy już się do tego przyzwyczaisz, nie będziesz patrzeć wstecz. Oczywiście są inne rzeczy, które odgrywają rolę w tym, czy zostaniesz aspirującym MUA, czy nie. Jedną z rzeczy, która zdecydowanie pomaga jest posiadanie odpowiednich narzędzi, a ponieważ jednym z najlepszych sposobów nauki jest obserwacja, kupiłam sobie kilka okularów Toma Forda. Wiem co myślisz – dlaczego kupno drogich oprawek miałoby pomóc w zostaniu makijażystką? Cóż, pozwólcie, że wyjaśnię. Tak bardzo jak większość ludzi może tak myśleć, nie każdy wygląda świetnie w makijażu i jeśli zdarzyło Ci się myśleć inaczej to Twoja podświadomość może mówić prawdę. Każdy ma swoje własne preferencje, jeśli chodzi o pewne aspekty piękna, więc nie ma dwóch osób będzie kochać te same produkty lub techniki. Jednak ci, którzy mają dostęp do wysokiej jakości kosmetyków wiedzą, jak wiele znaczą one dla ich ogólnego wyglądu; od odcienia skóry, tekstury i koloru aż po ich wykończenie (czy to matowe, czy błyszczące). Jeśli ktoś ma wystarczającą wiedzę na temat kosmetyków, to jest szansa, że może stworzyć z nich prawie wszystko, ponieważ ma do dyspozycji więcej środków niż inni. Powiedzmy, że potrzebujesz czarnego eyelinera, ale wszystkie twoje ołówki.

Jakie są okulary Toma Forda?

Ostatnio zaczęłam zajmować się makijażem i szczerze mówiąc, nie była to najłatwiejsza decyzja

Kolekcja okularów sygnowanych przez Toma Forda jest znana z tego, że są to jedne z najbardziej luksusowych okularów na rynku. Te okulary przeciwsłoneczne nie są jednak przeznaczone do noszenia jako akcesorium. Raczej okulary Forda to okulary przeciwsłoneczne przeznaczone do stosowania jako narzędzie do makijażu. Występują w dwóch stylach; klasyczny prostokątny kształt i bardziej współczesny, spiczasty styl. W obu przypadkach występują w różnych kolorach i są dostępne na receptę. Okulary Forda mają służyć do nakładania makijażu. Nie są to okulary przeciwsłoneczne do codziennego noszenia, ale zamiast tego, narzędzie do nakładania makijażu. Mają parę małych trójkątów na soczewce, które mogą być używane do zbierania produktu lub dodawania tekstury do cienia do powiek pod spodem.

Gdzie kupić okulary Tom Ford

Pomijając fakt, że nie są tanie, jest też dużo hype wokół nich, więc są szanse, że będzie długie oczekiwanie. Możesz znaleźć je na różnych stronach internetowych poświęconych urodzie i makijażowi, ale ja wolę kupić moje na Amazon. Chociaż nie polecam kupowania ich z miejsc takich jak eBay i Alibaba, ponieważ mogą nie być autentyczne, zdecydowanie polecam kupowanie ich z Amazon. Są super drogie, więc nie będziesz musiał się martwić o autentyczność.

Kolekcja okularów sygnowanych przez Toma Forda jest znana z tego, że są to jedne z najbardziej luksusowych okularów na rynku

Jak wybrać najlepsze okulary dla siebie

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania podczas zakupów okularów jest upewnienie się, że są one odpowiednio dopasowane do twojej twarzy. Podczas przymierzania różnych par, upewnij się, że mostek twojego nosa siedzi równo z twoją twarzą. Jeśli tak nie jest, to okulary będą dla Ciebie za duże. Mostek nie powinien również wbijać się w policzki. Przymierzając różne pary, nie wstydź się! Może to pomóc Ci odkryć, co najbardziej Ci odpowiada. Te, które są dostępne w każdym kolorze i kształcie mogą wydawać się lepszą opcją, ale mogą nie być najlepszym wyborem dla Ciebie. Upewnij się, że kupujesz okulary, które będą uzupełniać i podkreślać Twoje cechy.

Zalety i wady okularów Tom Ford

To jest chyba pytanie za milion dolarów. I uwierz mi, że się nad nim zastanawiałam. Szczerze mówiąc, nie natknąłem się na ani jedną wadę tych okularów, mimo że są drogie. Są jednak pewne atuty zakupu tych okularów. Doskonale nadają się do nakładania cieni do powiek, ponieważ są dość małe i cienkie. Oznacza to, że mogą one zmieścić się pod okiem znacznie lepiej niż cienie o normalnych rozmiarach. To, ponownie, pomoże Ci zebrać cały produkt pod oczami znacznie lepiej. Są one również bardziej przenośne niż ich większe odpowiedniki. To może być przydatne, gdy idziesz na wycieczki lub do wydarzeń, jak nie będziesz musiał się martwić o podjęcie walizki pełnej makijażu.

Zakończenie

Jeśli nie wiesz, jak zacząć pracować w kierunku zostania artystą makijażu, to musisz znaleźć to, co lubisz robić i uczynić to swoją karierą. Nie zamierzam mówić, że makijaż jest łatwy, bo nie jest. Jedynym sposobem, abyś odniosła sukces w tej dziedzinie jest to, że kochasz to. Ja traktuję to bardzo poważnie, ale kocham to. Teraz masz lepsze zrozumienie, co to jest makijaż i co trzeba zrobić, aby być artystą makijażu. Z tej wiedzy pod pasem, możesz rozpocząć swoją podróż do stania się następnym artystą makijażu z małą pomocą od profesjonalistów. Upewnij się, że bierzesz jak najwięcej wskazówek i sztuczek makijażu od tych artystów makijażu, jak możesz. Ponadto zapytaj ich, co poleciliby ci zrobić, aby stać się lepszym w aplikacji makijażu. Może to być pomocne, jeśli chcesz się upewnić, że podążasz za właściwymi krokami, aby stać się artystą makijażu.